var-ppdFOTO: seha-iga.com

Tradicija je nastavljena, Vardar je došao do još jedne nad PPD Zagrebom 32:31 (19:16) pred dosta popunjenim tribinama dvorane „Jane Sandanski“. Momčad Raula Gonzalesa imao je daleko više poteškoća da dođe do bodova u usporedbi s dvobojem protiv Veszprema prošlog vikenda, ali je na kraju uspio održavati rezultat i zadržati čelnu poziciju u regionalnoj ligi.

Posljednje izjednačenje na utakmici viđeno je u 39. minuti kada je Stipe Mandalinić pogodio za 22:22, ali je ubrzo zatim sastav u kojemu su najefikasniji bili Dušebajev sa osam i Dibirov sa sedam golova, uspio se odlijepiti na 27:24.

Luka Raković je smanjio na 31:30, prije nego što je Luka Cindrić povisio na 32:30 u 59. minuti. Čekala se još jedna bomba najefikasnijeg u momčadi Veselina Vujovića, Stipe Mandalinića (9), ali je lopta završila pored gola, pa je i slavlje na 40 sekundi prije kraja moglo početi.