Mnogo je utakmica odigrano sinoć na parketima NBA lige, a za vas smo napravili pregled najzanimljivijih susreta.

Indiana Pacers : Phoenix Suns (109:94)

U sinoćnjoj utakmici NBA lige, Phoenix Sunsi upisali su svoj 3 uzastopni poraz. Nakon izgubljenih utakmica protiv Golden State Warriorsa i Utah Jazza, momčad iz Phoenixa nije uspjela prekinuti negativan niz.

Pacersi su vodili u 3 od 4 četvrtine i došli do glatke pobjede s rezultatom 109:94. Igrač utakmice bio je Paul George s 25 poena, 1 asistencijom i 13 skokova. Dragan Bender u igri je proveo 11 minuta i pritom zabio 0 poena uz 3 skoka.

Los Angeles Lakers : Houston Rockets (95:134)

Los Angeles Lakersi su također nastavili negativan niz. Porazima, u ogledima s Toronto Raptorsima, Memphis Grizzliesima, Utah Jazzom, su pridodali i sinoćnji pa su sada na omjeru 4/4 po pitanju izgubljenih utakmica.

Na samom početku, momčad iz Houstona je ostvarila veliku prednost te su na kraju 1.četvrtine imali + 16 (43:27). Do kraja je razlika samo rasla pa su Rocketsi pobijedili rezultatom 95:134. Najbolji je bio Eric Gordon koji je u 24 minute ostvario 26 poena, 2 asistencije i 4 skoka. Ivica Zubac je dobio 5 minuta i zabio 2 poena.

Denver Nuggets : Brooklyn Nets (111:116)

Brooklyn Netsi su sinoć pobijedili Denver Nuggetse rezultatom 111:116. Iako bi se po rezultatu možda zaključilo da se radilo o napetoj utakmici, to baš i nije slučaj. Sve do posljednje četvrtine momčad iz Brooklyna bila je u prednosti (79:96), a na koncu se to pokazalo kao dovoljna razlika da se utakmica mirno privede kraju.

Jusuf Nurkić, igrač Nuggetsa, na parketu je proveo 17 minuta i realizirao 11 poena, 1 asistenciju i 3 skoka. Hrvatski reprezentativac, Bojan Bogdanović, odigrao je 34 minute postigavši 19 poena, 3 asistencije i 1 skok.

Boston Celtics : Orlando Magic (117:87)

Nakon tri uzastopne pobjede, u ogledima s Washington Wizardsima, Detroit Pistonsima i Philadelphia 76ersima, momčad Orlando Magica upisala je poraz u utakmici protiv Boston Celticsa. Prve dvije dionice utakmica je bila u egalu pa se na odmor otišlo s rezultatom 49:50.

Nakon predaha, momčad iz Bostona poboljšala je svoj učinak u igri te osvojivši obje četvrtine (36:23, 32:14) došla do velike pobjede rezultatom 117:87.

Igrač utakmice je bio Avery Bradley s 23 poena, 3 asistencije i 4 skoka u 33 minute na parketu. Damjan Rudež i Mario Hezonja su dobili po 5 minuta, u kojima je Rudež ostvario 1 skok, a Hezonja 2 poena.